День Знань

Закликає до книжки нас,
Щоб училися всі завзято
Й розумнішали повсякчас.
В добрий час, у легку годину
Йдіть сміливо в Країну Знань!
Вся шкільна дорога родино,
В рідну школу йди без вагань!

Привітати учнів з Днем Знань прийшли депутат Харківської міської ради Головко В.В.,

заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Сова О.І.

Кожний першокласник отримав у подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса «Букварик харківського першокласника».

День Знань — це особливе свято! . Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці, дорогами своїх батьків та дідів, щоб творити свою Державу. Школа гостинно відчинила для усіх свої двері!