До свята Перемоги

Відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Випуск шкільної газети №5 "Точка зору"

08.05 в рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у школі відбулася урочиста лінійка «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» за участю учнів школи.

08 травня 2015 року відбулася районна акція «Запали свічу Пам’яті», присвячена Дню пам’яті та примирення.

08 травня 2015 року відбулася районна акція «Стрічка Миру», присвячена Дню пам’яті та примирення та 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі.

08.05.2015 року учні 8-11 класів переглянули фільм «Незламна» про життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко

Конкурс малюнку

Конкурс плакатів