7 квіт. 2015

Всесвітній День здоров’я

Всесвітній День здоров’я, відзначається щорічно 7- го квітня. В школі було проведено виховні заходи, а саме: години спілкування, спортивні змагання, виставка тематичних малюнків
27 бер. 2015

Мода на здоров’я – найкраща традиція

Конкурс проектів
22 бер. 2015

Екскурсія на підприємство ООО "Компания ТСО"

20.03.2015 року учні 11- А класу побували на екскурсії на підприємстві ООО "Компания ТСО". Під час екскурсії учні познайомились з виробничим обладнанням, продукцією виробництва, технологічним процесом виготовлення класної дошки.
20 бер. 2015

Конкурс екологічних бригад

19.03.2015 року учні нашої школи взяли участь у районному конкурсі екологічних бригад

ІІІ (районна) Інтернет - конференція

З метою з'ясування ставлення до різних аспектів впливу моди на фізичне та психічне здоров’я запрошуємо до анкетування учнів 8-11 класів, яке проходить на сайті управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради http://ruoord.kharkivosvita.net.ua/konf_15.php
19 бер. 2015

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

19.03.2015 року учні нашої школи прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

Конкурс "Розмаїття талантів".

17.03.2015 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» пройшов районний конкурс "Розмаїття талантів". Богданова Юлія, учениця 7-А класу, посіла ІІ місце у номінації "Аплікація"
18 бер. 2015

Культпохід до театру

17.03.2015 року у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості учні IV класів переглянули виставу "Волшебник Изумрудного города"
17 бер. 2015

Конкурс таланту та майстерності "Зірка Орджонікідзевського району"

17.03.2015 року на базі ХЗОШ № 157 відбувся І районний конкурс таланту та майстерності "Зірка Орджонікідзевського району" номінація "Спортивна гордість". Вітаємо з перемогою команду дівчат, яка посіла почесне ІІІ місце у фінальних змаганнях з баскетболу.
15 бер. 2015

Тиждень профорієнтації

З 16.03-20.03. 2015 року з метою формування позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі пройде тиждень профорієнтації

4 жовтня у школі відбулось свято, присвячене Дню працівників освіти. У святковому концерті взяли участь учні всіх класів

Прийміть вітання найкращі наші
І побажання в цей Святковий День,
Щоб від життя була завжди лиш радість,
А ще – любов і шана від людей.
Бажаємо Вам багато літ прожити,
Душею й серцем молодіти,
Щоб щастя й радість Вас не минали,
Щоб Ви постійно гарний настрій мали.
Щоб злагода, мир панували у хаті,
Були Ви здорові, достатком багаті.
Хай шлях Ваш буде світлим,
А все життя, мов той кришталь -
Прекрасним, ніжним, чистим.
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, а ні бід,
Живіть щасливо до Ста літ !

7 квіт. 2015

Всесвітній День здоров’я

27 бер. 2015

Мода на здоров’я – найкраща традиція

Конкурс проектів
22 бер. 2015

Екскурсія на підприємство ООО "Компания ТСО"

20 бер. 2015

Конкурс екологічних бригад

ІІІ (районна) Інтернет - конференція

19 бер. 2015

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Конкурс "Розмаїття талантів".

18 бер. 2015

Культпохід до театру

17 бер. 2015

Конкурс таланту та майстерності "Зірка Орджонікідзевського району"

15 бер. 2015

Тиждень профорієнтації

Дорогі вчителі!
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!