Олімпіади
Переможець
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з історії у 2014/2015 н.р.
Переможці районних предметних олімпіад
за 2014/2015 навчальний рік
ПІБ учня, предмет | ПІБ учителя | Місце |
Оліферовська Анна Миколаївна екологія | Лук'янченко Любов Василівна
| 3 |
Петухов Дмитро Євгенович астрономія | Лимаренко Любов Григорівна | 5 |
Оліферовська Анна Миколаївна правознавство | Ісаєнко Лілія Михайлівна | 5 |
Іванцов Олександр Дмитрович інформатика | Бабенко Наталя Михайлівна | 5 |
Белякова Марина Андріївна хімія | Лукянченко Л.В. | 3 |
Цатурян Наталі Мартинівна англ. мова | Сєрпухова Світлана Миколаїівна | 5 |
Гетьман Євгеній Юрійович англ. мова | Бакута Наталія Іванівна | 3 |
Макаров Кирило Володимирович англ. мова | Бакута Наталія Іванівна | 4 |
Макаров Кирило Володимирович історія | Степаннікова Валентина Іванівна | 2 |
Макаров Кирило Володимирович географія | Веремко Костянтин Іванович | 4 |
Белякова Марина Андріївна фізика | Лимаренко Любов Григорівна | 3 |
Белякова Марина Андріївна математика | Ледяйкіна Валентина Іванівна | 3 |
Тимошенко Олександр Володимирович математика | Бабенко Наталя Михайлівна | 3 |
Графік проведення
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
№ з.п. | Дата | Предмет | Номер кабінету |
1. | 07.10.2014 | Фізика | 20 |
2. | 08.10.2014 | Географія | 19 |
3. | 09.10.2014 | Хімія | 20 |
4. | 10.10.2014 | Українська мова та література | 18 |
5. | 14.10.2014 | Математика | 14 |
6. | 15.10.2014 | Біологія | 3 |
7. | 16.10.2014 | Історія | 5 |
8. | 17.10.2014 | Іноземні мови: англійська, німецька, французька | 12 |
9. | 21.10.2014 | Інформатика | 17 |
10. | 22.10.2014 | Правознавство | 6 |
11. | 23.10.2014 | Економіка | 4 |
12. | 24.10.2014 | Екологія | 3 |
13. | 28.10.2014 | Астрономія | 20 |
Графік проведення
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
№ з/п | Предмет | Дата | Час | Клас | Місце проведення |
1. | Математика | 09.11.2014 | 10.00 | 6-11 | ХЗОШ № 70 |
2. | Географія | 15.11.2014 | 10.00 | 8-11 | ХСШ № 80 |
3. | Фізика | 16.11.2013 | 10.00 | 7-11 | КЗ «ХСШ № 15» |
4. | Історія | 22.11.2013 | 10.00 | 8-11 | ХСШ № 119 |
5. | Іноземні мови: англійська, німецька, французька | 23.11.2013 | 10.00 | 8-11 | ХСШ № 119 |
6. | Українська мова та література | 29.11.2014 | 10.00 | 7-11 | ХСШ № 119 |
7. | Біологія | 30.11.2014 | 10.00 | 8-11 | ХЗОШ № 157 |
8. | Хімія | 06.12.2014 | 10.00 | 7-11 | ХЗОШ № 157 |
9. | Економіка | 07.12.2014 | 10.00 | 9-11 | ХЗОШ № 157 |
10. | Правознавство | 13.12.2014 | 10.00 | 9-11 | ХЗОШ № 26 |
11. | Інформатика | 14.12.2014 | 10.00 | 8-11 | ХСШ № 119 ХЗОШ № 113 ХЗОШ № 71 |
12. | Екологія | 19.12.2014 | 10.00 | 10-11 | ХЗОШ № 71 |
13. | Астрономія | 20.12.2014 | 10.00 | 10-11 | КЗ «ХСШ № 15» |