Підручники

У цьому розділі ви можете ознайомитись з переліком програм, підручників та навчальних посібників, рекомендованих МОН України для використання у навчальних закладах, а також скачати електронні версії підручників для 11 класів

Підручники для 1 класу

1. Математика. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Богданович М.В., Лишенко Г.П.)

2. Русский язык. Учебник для 1 класса общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения (устный курс). (Стативка В.И., Самонова Е.И.)

3. Англійська мова. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Алла Несвіт)

4. Французька мова. Підручник для 1 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням французької мови. (Клименко Ю.М.)

5. Іспанська мова. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Валерій Редько, Валентина Береславська)

6. Природознавство. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Гільберг Т.Г., Сак Т.В.)

7. Основи здоров'я. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Гнатюк О.В.)

8. Мистецтво. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (За загальною редакцією Масол Л.М.)

9. Трудове навчання. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Тименко В.П., Веремійчик І.М.)

Електронні версії підручників для 11 класу

Бевз_Математика 11 клас
Українська література_11 клас
Технології 11 клас
Біологія 11 клас_Межжерін С.В
Українська мова_11 кл.
Царик_Екологія 11 клас
Всесвітня історія 11 клас
Історія України_11 клас
Ярошенко_Хімія 11 клас
Пришляк_Астрономія 11 кл.
Технології 10 клас
Фізика_11 клас
Англійська мова_11 клас_Карпюк О.

Про перелік навчально-наочних посібників, електронних засобів

До уваги вчителів та учнів