​Тиждень профорієнтації

10 квітня 2014 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» у рамках Тижня профорієнтації  учні  10-А класу взяли участь у районному Ярмарку професій.   Учасники заходу відвідали виставку-рекламу підготовлену навчальними закладами, взяли участь у  психологічному тренінгу з вибору професії.

09.04.2014 року учні 9-А класу разом з класним керівником відвідали День відкритих дверей в ЦПТО-1

09.04.2014 року учні 5 класу  переглянули виставу "Професії" на базі на Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК»

04.04.2014 року учні 9-А класу відвідали День відкритих дверей у Харківському  машинобудівному коледжі