2014 рік - Рік учасників бойових дій на території інших держав

Президент України Указом від 12 червня 2013 року № 329/2013 оголосив в Україні 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Верховна Рада України, 21 травня 2013 року, одноголосно прийняла Постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

15 лютого 2014 року виповнюється 25 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

14 лютого 2014 року в школі  проведена урочиста лінійка, присвячена 25-ій річниці  виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, у бойових діях на території якої взяли участь понад 160 тисяч солдатів і офіцерів з України. Життя 3280 наших співвітчизників забрала та війна. Більше 8 тисяч з тих, хто повернувся, мають поранення, понад 6 тисяч стали інвалідами.

Луньова Анастасія, учениця 11 класу,  отримала грамоту за 3 місце в конкурсі малюнку

"25 років з часу виведення військ з Афганістану"

13.02.2014 року учні 7-А класу відвідали виставку "Мій біль - Афганістан"

Шкільний етап конкурсу малюнка, присвячений подіям в Афганістані.

Кращі роботи:

Мхітарян Гор, 6 клас -"Танк"

Бучко Данило, 7 клас -"Відчай"