У шеренги залюбки

з задоволенням читають
і розумними зростають.

Леся Вознюк

Запрошуємо відвідати шкільну бібліотеку Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області

Шкільний бібліотекар - Єліхова Любов Михайлівна

Коротка історія нашої шкільної бібліотеки

Історія нашої шкільної бібліотеки почалась в 1953 році. Відразу після заснування школи. Тоді бібліотека мала назву «Школьная библиотка средней школи №40, Орджоникидзевского района, г.Харькова». Комплектували її силами людей які проживали у нашому районі. На той час бібліотека налічувала 114 читачів. Пройшовши різні етапи історії наша бібліотека отримала назву «Шкільна бібліотека Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області», яка є такою і на цей час. І на сьогоднішній момент в бібліотеці налічується 366 користувачів.

Чекаємо на вас !
В 2014-2015 навчальному році бібліотека працює для вас