Конкурси

В школі пройшов конкурс стіннівок до Дня Матері

Учні  8 класу: Морозова Полін, Попова Христина, Тихомирова Єлизавета посіли 3 місце в районному конкурсі вокальної майстерності на вірші Т.Г. Шевченко.

В школі пройшов конкурс малюнка "Ми - нащадки Кобзаревi!", присвячений 200-річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка

Місцеве самоврядування - це ми!

Докучаєва Валерія, учениця 9 класу,  нагороджена діпломом за активну участь в обласному конкурсі "Місцеве самоврядування - це ми!" Керівник: Т.О. Півненко

Творчою групою учнів ХЗОШ 40 під керівництвом педагога-організатора Т.О.Пiвненко складено звіт про роботу в рамках шкільного проекту "Чотири лапи і хвіст!". Звіт буде відправлений на 2 етап Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок". Проект закликає допомагати кинутим тваринам.

25 річниця виведення радянських військ з Афганістану

Луньова Анастасія, учениця 11 класу,  отримала грамоту за 3 місце в конкурсі малюнку

"25 років з часу виведення військ з Афганістану"

Шкільний етап конкурсу малюнка, присвячений подіям в Афганістані. Кращі роботи:

Мхітарян Гор, 6 клас -"Танк"

Бучко Данило, 7 клас -"Відчай"

Луньова Анастасія, учениця 11 класу, нагороджена грамотою за 1 місце в конкурсі соціальної реклами "Ні насильству в сім'ї!"

03.12.2013 пошукова група школи 40 під керівництвом педагога-організатора Півненко Т.А. була нагороджена грамотою лауреатів обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Украiна". Робота увійшла в друковану збірку "Моя Батьківщина - Украiна".

Конкурс малюнку "Наша Мрія-вода чиста, земля красива"

9-А клас Кураксіна Катерина

Золота осінь

8-А клас Морозова Поліна

Таємничий замок

Конкурс "Моя казочка"

5-А клас  Жудіна Катерина

Конкурс "Хай не згасне пам'ять!"

Автор робіт Докучаєва В., 9 кл. Пам"ятник невідомому солдату, с.Шаровка Валковського р-ну

Конкурс "Щедра осiнь"

Осінь прилинула чудова, привітна,
Хоч і нема вже співочих пташок,
Але всіма вона барвами квітне
І золотий у берізки вершок.

З 30вересня по 4 жовтня  в  школі пройшов  конкурс дитячих поробок  «Щедра осiнь».

Журі відзначило роботу"Соняшники", яку  виконав Борщ Євген, учень 5 класу, посівши перше місце. Робота Євгена буде брати участь в районному конкурсі «Щедра осiнь»

Конкурс «Малюнок до Дня партизанської слави»

Шкільний  етап:  9-13 вересня

Районний етап:  9-18 вересня

День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни. Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам. Уроки Великої Вітчизняної війни вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами. Тільки разом, об'єднавши зусилля всієї світової спільноти, ми зможемо ефективно протистояти тероризму, дискримінації, національній та релігійній нетерпимості. Низький уклін героям-переможцям та щира вдячність!

Кращі роботи:

7-А клас