Фотозвіт про роботу за 2013/2014 н.р.

05.05.2014 року актив дитячої шкільної організації «ЕКО» відвідав виставку в ХЗОШ № 71, присвячену подіям Великої Вітчизняної війни

29 квітня 2014 року Докучаєва В. і Олефіровска А, лідери шкільного. самоврядування,  з куратором Півненко Т.О. відвідали конференцію "Шляхами мужності і відваги", присвячену відзначенню 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

07.04.2014 року команда учнів 7-А класу брала участь в районному конкурсі ЮІР

18.03.2014 року учні  нашої школи прийняли участь у райнному конкурсі екологічних агітбригад

13.03.2014 лідери учнівського самоврядування, Докучаєва В.
Кураксіна К. Редька К., відвідали  семінар-лекцію в НУА "Структура бізнес-плану соціального проекту" В.Міхалева.

Творчою групою учнів ХЗОШ 40 під керівництвом педагога-організатора Т.О.Пiвненко складено звіт про роботу в рамках шкільного проекту "Чотири лапи і хвіст!". Звіт буде відправлений на 2 етап Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок". Проект закликає допомагати кинутим тваринам.

В Академії міського господарства пройшов  семінар з проблем самоврядування Від нашої школи учасниками семінару були: педагог-організатор Т.О.Пiвненко, координатор шкільної організації самоврядування "ЕКО"

02.10.2013  відбулася звітно-виборча конференція.  районної организації самоврядування "Сузір'я". Присутні: педагог-организатор Пiвненко Т.О., Президент Докучаева В., заступник П. Кураксина К.

Творча група: Докучаєва В. 9 кл., Кураксіна К. 9 кл., Павлюк В. 11 кл., Нагороджена грамотою за 1 місце у Всеукраїнській пошуковій експедиції "Моя Батьківщина - Украiна!". Тема роботи "Конярство в Украiнi". Дослідження та збір матеріалів відбувалися на базі конярської ферми в с. Нестеренки Харківської області. Керівник проекту - педагог-організатор Пiвненко Т.О. Робота відправлена ​​на Станцію Юних туристів і увійде до каталогу кращих пошукових роботі з краєзнавства

01.10.2013 в школі № 28 пройшла Велика рада старшокласників навчальних закладів м. Харкова. На засіданні були присутні: педагог-організатор, координатор Пiвненко Т.О., Президент шкільної організації самоврядування "ЕКО" Докучаєва В., заступник Президента Кураксіна К.

23.09.2013 учні нашої школи відвдіали  конференцію миротворців на базі ПДЮТ "Істок"

21 вересня учні нашої школи надали тематичні роботи, присвячені святу "День Миру"

16.09.2013 пройшли збори радників дитячої шкільної організації самоврядування "Еко", на яких було обговорено план роботи організації  на І семестр 2013/2014 н.р.