Військово-патріотичне виховання

14.05.2014 року  учні 11-А класу  взяли участь у навчально-польових зборах на військовому стрільбищі полігона  військової частини А – 0501  смт. Башкирівка Чугуївського району Харківської області з використанням навчально-методичної бази військової частини.  У ході зборів учнями 11-х класів проведено стрільби з АК – 74, проведено ознайомлення з бойовою технікою, озброєнням та побутом військової частини.

З нагоди відзначення 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в школі пройшли заходи.

Учні виготовили і розповсюдили по території мікрорайону поздоровлення з Днем Перемоги.

Урок Мужності у 1-А класі

Урок Мужності у 3-А класі

Урок  Мужності 5-А класі

Конкурс плакатів "Тих днів не померкне слава ..."

Урочиста лінійка із запрошенням ветеранів ВВВ

Поздоровлення ветерана

Учні школи приймали участь в змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед учбових закладів Орджонікідзевського району. В змаганнях команда нашої школи посіла І місце

10 квітня 2014 року в школі пройшов День цивільного захисту

14 лютого 2014 року проведена лінійка, присвячена 25-ій річниці  виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, у бойових діях на території якої взяли участь понад 160 тисяч солдатів і офіцерів з України. Життя 3280 наших співвітчизників забрала та війна. Більше 8 тисяч з тих, хто повернувся, мають поранення, понад 6 тисяч стали інвалідами.

Луньова Анастасія, учениця 11 класу,  отримала грамоту за 3 місце в конкурсі малюнку

"25 років з часу виведення військ з Афганістану"

Шкільний етап конкурсу малюнка, присвячений подіям в Афганістані. Кращі роботи:

Мхітарян Гор, 6 клас -"Танк"

Бучко Данило, 7 клас -"Відчай"

13 лютого 2014 року на базі Харківської гімназії № 163 відбувся районний етап Всеукраїнської військово-спортивної гри "Патріот" серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Орджонікідзевського району. Від нашої школи в змаганнях приймали участь учні 10-А класу, які посіли 3 місце
13.02.2014 року учні 7-А класу відвідали виставку "Мій біль - Афганістан"

12.02.2014 року відбувся шкільний конкурс юних пожежних-рятівників серед учнів 7-10 класів

11.02.2013 року відбулася зустріч учнів 8-А класу з представником Ради ветеранів

5.12.2013 року учні 6 класу відвідали пожежно-технічну виставку
Під час екскурсії познайомилися з історичними фактами про виникнення пожежної охорони в нашому краї та про сучасну роботу підрозділів МНС.